Su Kaçağı Tespit Servisi
Blog Su Sızıntısı, Su Kaçakları, Su Kaçağı Bulma (Tespit) Fiyatları, Ücretleri

BLOG
Su Sızıntısı, Su Kaçakları, Su Kaçağı Bulma (Tespit) Fiyatları, Ücretleri

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları, Ücretleri

Su kaçağı tespiti fiyatları hesaplanırken tesisatın büyüklüğüne doğru orantılı bir şekilde maliyet çıkarılmaktadır. Bilinmeyen, gözle görünmeyen, yerin altında ortaya çıkmış bir arızayı buluyoruz. Bu yapılan işlem sizin ayağınıza kadar, evlere götürdüğümüz çalışmadır.

Bütçenize uygun diye, nasıl bir tesisatçı olduğunu bilmeden evinizi emanet ettiğiniz ustaların, sizi daha büyük zararlarla karşı karşıya bırakması olmadık şeyler değil. Su kaçağı akla mantığa sığmayan bölgelerde meydana gelir. Sanırım bununla ilgili son zamanlarda gördüğümüz şaşırtıcı bir örnek sorunun ne derece önemli olduğunu en iyi anlatan nitelikte olacaktır.

Sürekli kanal tıkanması yaşayan ve bu zamana kadar sayısız defa tıkanan kanalı açtırmak için İski dışında tesisatçıdan yardım alarak çözüm bulmaya çalışılan ancak sorunların sadece kendi binasında değil aynı zamanda yan tarafın bodrumundan sızan sularla birlikte daha zor bir hal alan bir müşterimiz vardı.

Tıkanıklık açılıyor bir ay kadar bir müddet sonra, yan tarafta oluşan su kaçağı hattın tekrar tıkandığının işaretçisi olarak bir ton işlemleri aynı şekilde yaşanıyordu. Defalarca yapılan işlemler yerine su kaçağını tespit eden firmadan yardım almak çok daha ucuza mal olabilirdi.

 Kanal borusu ile su kaçağının oluştuğu bölge arasında nereden bakarsınız 5 metrelik bir uzaklık var ki bu uzaklıkta bile çok yüksek denecek seviyede su kaçağı problemi yaşanıyordu. Neyse ki hattın içerisinde yapılan kamera ile tespitler, kanal borusunda meydana gelen kırılma nedeniyle, buradan geçen su ve maddelerin kalarak sürekli tıkanmaya neden olduğu anlaşıldı.

Bunun gibi sayısız daha birçok örnek verilebilir. İşini bilmeyen ustalar su kaçağı tespiti fiyatları açısından size düşük ücretlerden söz edebilirler. Çünkü yaptıkları işlem son derece ilkeldir ve hiçbir zaman sağlam bir iş olmaz. Belki de üzerine çok az bir ilave yaparak, robotlar ile su kaçağının önüne geçmeye çalışsanız, sürekli harcamak zorunda kalmayacağınız ücretler ile aslında siz karlı çıkacaksınız.

Tıkla Dokun Ara